Přihlaste svou diplomovou práci do soutěže Wernera von Siemense a vyhrajte až 50 000 Kč!
Cena Wernera von Siemense už více než 20 let oceňuje nadané studenty, akademické osobnosti a nadšené vědce. Svým rozsahem, výší finančních odměn a tradicí patří soutěž mezi nejvýznamnější nezávislé iniciativy tohoto druhu v České republice. Vítězné práce vybírají nezávislé komise složené z rektorů a prorektorů předních českých univerzit, předsedkyně Akademie věd a ředitelů ústavů AV.
Nově můžete svou práci zároveň přihlásit i do speciální kategorie Průmysl 4.0 a získat k výhře dalších 20 000 Kč. Další možností je nominovat do soutěže své spolužáky, kamarády či studenty a sami tak obdržet 10 000 Kč v případě, že zvítězí.
Zpětná vazba je pro vyučující OI velmi důležitá, proto se i tento semestr koná OI Grill. Neváhejte proto vyplnit dotazníky, kde své názory na výuku, předměty i program OI jako takový můžete vyjádřit. Společně se pak… Zjistit více
Chystáš se na magistra na Otevřenou informatiku, ale tápeš, jakou si vybrat specializaci? Přijď na neformální besedu, kde ti starší studenti a absolventi jednotlivé specializace představí!
Zjistit více
Bc. Erol Medenčević, student 1. ročníku magisterského programu Otevřená informatika na FEL ČVUT, uspěl se svou prací na téma vizualizace chování agentů umělé inteligence na mezinárodní konferenci AAAI (Association for… Zjistit více