Data Mining Challenge 26. 2. 2020

Zveme všechny datové nadšence na soutěž Data Mining Challenge, kterou organizuje Katedra počítačů FEL ČVUT a dlouhodobý partner fakulty firma Profinit.

Pálí ti to? Baví tě výzvy? Nebojíš se hloubek a zajímá tě, jak je náročné dostat se k datům na reálném projektu? Tak to jsi náš člověk! Ukaž, že umíš dolovat data jako nikdo jiný a vyhraj naši soutěž. Jen ty, tvůj mozek, počítač a celý širý internet. Celou výzvou tě provedou experti na Data Science z firmy Profinit, od kterých se rozhodně spoustu naučíš. Výhra v soutěži už bude jen třešnička na dortu. 

Organizační informace

Akce proběhne ve středu 26. 2. od 16:00 a potrvá cca do 17:00. Sejdeme se na FEL Karlovo náměstí 13 v místnosti KN:E-205, která se nachází na sekretariátu katedry počítačů (přímo nad bufetem). S sebou si přines vlastní (ideálně nabitý) počítač, nic víc nepotřebuješ. Soutěž je vhodná pro studenty FEL od 2. ročníku výš (ale rozhodující je hlavně zájem o data).

Registrace probíhá skrze přihlašovací formulář. Počet míst je omezený, neváhej!

Další aktuality

void* 2022

Přidáno: 29.4.2022

Zajímá vás, jaký výzkum během studia na OI můžete dělat? Chcete si už vybrat téma bakalářky nebo diplomky? Nebo jen si vyzkoušet letní brigádu ve škole? OI právě pro vás pořádá akci void*! Zjistit více