Data Mining Challenge 26. 2. 2020

Zveme všechny datové nadšence na soutěž Data Mining Challenge, kterou organizuje Katedra počítačů FEL ČVUT a dlouhodobý partner fakulty firma Profinit.

Pálí ti to? Baví tě výzvy? Nebojíš se hloubek a zajímá tě, jak je náročné dostat se k datům na reálném projektu? Tak to jsi náš člověk! Ukaž, že umíš dolovat data jako nikdo jiný a vyhraj naši soutěž. Jen ty, tvůj mozek, počítač a celý širý internet. Celou výzvou tě provedou experti na Data Science z firmy Profinit, od kterých se rozhodně spoustu naučíš. Výhra v soutěži už bude jen třešnička na dortu. 

Organizační informace

Akce proběhne ve středu 26. 2. od 16:00 a potrvá cca do 17:00. Sejdeme se na FEL Karlovo náměstí 13 v místnosti KN:E-205, která se nachází na sekretariátu katedry počítačů (přímo nad bufetem). S sebou si přines vlastní (ideálně nabitý) počítač, nic víc nepotřebuješ. Soutěž je vhodná pro studenty FEL od 2. ročníku výš (ale rozhodující je hlavně zájem o data).

Registrace probíhá skrze přihlašovací formulář. Počet míst je omezený, neváhej!

Další aktuality

OI Sněžka 2022

Přidáno: 14.10.2022

Zveme všechny studenty, profesory a absolventy Otevřené informatiky na tradiční neformální akci OI Sněžka! Výšlap na Sněžku letos proběhne 25. - 26. listopadu 2022. A kromě výšlapu Vás čeká i posezení se spolužáky a… Zjistit více