Kybernetické centrum FEL ČVUT otevírá kurzy pro zimní semestr

Kybernetické centrum ČVUT FEL otevírá kurzy zaměřené na kybernetickou bezpečnost. Pokud jste se v minulém semestru nestihli přihlásit na kurz CLOUDOVÉ SLUŽBY MICROSOFT 365, nezoufejte, tento semestr je kurz znovu otevřen. Novinkou je kurz Kurz holky holkám - CCNA 1: INTRODUCTION TO NETWORKS, který je určen pro studentky SŠ a VŠ. Kurzy lze navštěvovat prezenčně (počet osob je však omezen) či online.

V případě 2. vlny covid-19 budou kurzy probíhat pouze formou online. Pokud máte nějaké dotazy ohledně kurzů, připojte se na "Informační hodiny" centra, které proběhnou 8. října 2020, 16:30 - 18:30 a kde si můžete popovídat s lektory kurzů. Elektronický odkaz bude uveřejněn v sekci aktualit.