Magisterské OI Intro 29. 5. 2019

Ve středu 29. května 2019 proběhne akce OI IntrO určená pro budoucí studenty magisterského programu Otevřené informatiky. Zvání jsou jak studenti, kteří byli přijati bez přijímacích zkoušek, tak i ti, kteří ten den míří na zkoušky. Akce začne v 13:00-15:00 ve Strojovně (KN:E-s109, Karlovo náměstí 13, Praha 2).

Budeme zde prezentovat projekty jednotlivých výzkumných týmů a ty budeš mít šanci neformálně se seznámit s dalšími studenty a budoucími pedagogy. Kromě maličkostí na památku si odneseš i kontakty na spolužáky nebo nabídku spolupráce formou brigády. Fotky z již uplynulých akcí najdeš ve fotogalerii.