Magisterské specializace na OI –⁠ neformální Q&A se studenty

Už víte, kam zamíříte po bakaláři? Zajímá vás, jaké specializace nabízí magisterská Otevřená informatika? Pojďte si neformálně popovídat se zástupci OI z řad studentů. Získáte tak důležitý insight, díky kterému se budete moci správně rozhodnout.

Dostanete informace z první ruky třeba o tom, co vás čeká u přijímaček, na co (a na koho) si dát pozor a které specializace jsou ty nejzajímavější. V magisterském stupni máme 9 specializací, takže si vybere opravdu každý – počítačové vidění, umělá inteligence, grafika, datové vědy, bioinformatika, kyberbezpečnost, HCI, software a počítačové inženýrství.

Událost najdete i na našem Facebooku.