Michal Pěchouček přednášel o umělé inteligenci v přeplněné posluchárně FEL

Garant našeho studijního programu Otevřená informatika přednášel na FEL ČVUT v rámci cyklu Neurazitelný.cz. Posluchárna praskala ve švech a v publiku jste mohli vidět mladé studenty, experty z firem i zvídavé seniory.

Podívejte se na záznam, ve kterém se dozvíte např. čím se mohl utěšovat světový velmistr ve hře GO poté, co ho v této hře rozdrtil počítač (15:44), jak udělat z prasete letadlo a ochránit tím soukromí svoje i svých přátel (43:08), co mají jít Vaše děti studovat, aby je během pár let nenahradily stroje (1:00:16), v čem stroje zatím prohrávají souboj s člověkem na plné čáře (1:05:00).