Staň se OI Buddy!

V letošním školním roce se studenti OI mohou zapojit do programu OI Buddy. Program dává možnost uchazečům zjistit ty nejdůležitější informace o programu i studentském životě ještě před tím, než se zapíší do prvního ročníku. 

Buďte těmi, kteří zájemce informují o studiu na OI, jaké to je na kolejích, jak funguje kreditový systém a zda se dá stihnout přejet z Dejvic na Karlák mezi přednáškami. Vyplňte formulář do 1. května 2023 a staňte se parťákem, díky kterému bude budoucí prvák v obraze. 

Během května budete propojeni s jedním až pěti zájemci o studium (záleží na počtu přihlášených lidí), se kterými se můžete potkat osobně nebo si vyměnit pár e-mailů. Propojení Buddyho a zájemce/ců probíhá na základě kompatibility (studium na SŠ, vybraný obor apod.), takže účast v programu ještě potvrdíme. Rozsah celé spolupráce s uchazeči je variabilní a horní hranice je zcela neomezená. Studentům zabírá v průměru 10 hodin času. 

OI Buddy končí zápisem ke studiu (tj. 12. září 2023). Neformálně může pokračovat i během dalších měsíců nebo let. 

 

Další aktuality

Jak si vybrat magisterskou specializaci

Přidáno: 14.3.2024

Chystáš se na magistra na Otevřenou informatiku, ale tápeš, jakou si vybrat specializaci? Přijď na neformální Q&A, kde ti starší studenti a absolventi jednotlivé specializace představí! Zjistit více