Staň se OI Buddy!

I letos se studenti Otevřené informatiky mohou zapojit do programu OI Buddy. Program dává možnost uchazečům zjistit ty nejdůležitější informace o programu i studentském životě ještě před tím, než se zapíší do prvního ročníku.

Přihlášky ke studiu už jsou uzavřené a přijímačky se rychle blíží. To znamená jediné, program OI Buddy je po roce opět tady! Určitě si pamatujete, jaké to bylo, než jste nastoupili na vysokou školu. Měli jste spoustu otázek a v okolí nebyl nikdo, kdo by vám na ně odpověděl. Proto spojujeme současné studenty s těmi budoucími, aby uchazeči netápali a byli v obraze ještě před zápisem.

Chceš být OI Buddy? Tak se do 5. května přihlas ve formuláři ZDE!

Během května a června budete propojeni s jedním až pěti zájemci o studium (záleží na počtu přihlášených lidí), se kterými se můžete potkat osobně nebo si vyměnit pár e-mailů. Rozsah celé spolupráce s uchazeči je variabilní, studentům zabírá v průměru 10 hodin času. OI Buddy končí zápisem ke studiu (tj. 10. září 2024), neformálně však může pokračovat i během dalších měsíců nebo let. Za účast obdrží studenti stipendium.

Propojení Buddyho a zájemce/ců probíhá na základě kompatibility (studium na SŠ, vybraný obor apod.), takže účast v programu ještě potvrdíme.

 

Další aktuality

void* 2024

Přidáno: 25.4.2024

Další ročník void* je tu! Zajímá vás, jaký výzkum během studia můžete dělat? Blíží se vám výběr závěrečné práce? Nebo hledáte letní brigádu ve škole? Právě pro vás je akce void*!  Zjistit více

Jak si vybrat magisterskou specializaci

Přidáno: 14.3.2024

Chystáš se na magistra na Otevřenou informatiku, ale tápeš, jakou si vybrat specializaci? Přijď na neformální Q&A, kde ti starší studenti a absolventi jednotlivé specializace představí! Zjistit více