OI Sněžka 2019

Zveme všechny studenty, profesory a absolventy Otevřené informatiky na tradiční neformální akci OI Sněžka, která proběhne 22.–23. listopadu 2019

Program

  • Odjezd z Prahy je naplánovaný na pátek 22. 11. ve večerních hodinách. Dopravu si každý zajišťuje sám. Můžete se na místo dopravit autem (ubytování má své parkoviště) nebo hromadnou dopravou. Pokud chcete jet společně, doporučujeme spoj v 17:00 z autobusového nádraží Praha, Černý Most.
  • Ubytování máme rezervované v krásné boudě Pod Studničnou. Cena za jednu noc i se snídaní je 450 Kč/osobu.
  • V sobotu 23. 11. proběhne výšlap na Sněžku. Odchod z boudy bude v 10:00 (důležitá informace i pro ty, co dorazí až v sobotu). Věci si během procházky necháme v boudě a vyzvedneme si je po návratu z vrcholu. Následovat bude odjezd zpět do Prahy ve večerních hodinách.

Registrace

Všichni, kdo se chtcete zúčastnit, vyplňte tento formulář do 10. 11. 2019. Až budeme mít seznam všech zájemců, můžeme se domluvit na společném odjezdu z nádraží nebo naplánovat posádky aut (dobře to půjde třeba na facebookové události OI Sněžka 2019).

PS: Nebojte se o akci informovat i své učitele, aby nás jelo co nejvíce. Nikdy nevíte, kdy se vám společné zážitky z horských výšek budou hodit :) 

Další aktuality

Letní programovací bootcamp 2020

Přidáno: 7.7.2020

Zveme všechny nově přijaté studenty na začátečnický kurz programování, který pro vás připravila katedra počítačů před začátkem školního roku. Jedná se o Letní programovací bootcamp pro studenty s nulovou nebo malou… Zjistit více