OI Sněžka 2021

Zveme všechny studenty, profesory a absolventy Otevřené informatiky na tradiční neformální akci OI Sněžka! Letošní výšlap proběhne 3.-4. prosince 2021. Kromě výšlapu Vás čeká posezení se spolužáky a vyučujícími. 

Program

  • Odjezd z Prahy je plánovaný na pátek 3.12. ve večerních hodinách. Doprava po vlastní ose - autem (ubytování má své parkoviště) nebo hromadnou dopravou. Pokud chcete jet společně, doporučujeme spoj v 17:00 z autobusového nádraží Praha, Černý Most.
  • Ubytování máme rezervované v krásné boudě Pod Studničnou. Cena za jednu noc i se snídaní je 720 Kč/osobu.
  • V sobotu 4. 12. proběhne výšlap na Sněžku. Vychází se od boudy v 10:00 (důležité pro ty, co dorazí až v sobotu). Věci je možné nechat v boudě a vyzvednout po návratu. Odjezd zpět do Prahy bude ve večerních hodinách.

Registrace

Všichni, kdo se chcete zúčastnit, vyplňte formulář do 22. 11. 2021. Až budeme mít seznam všech zájemců, můžeme se domluvit na společném odjezdu z nádraží nebo naplánovat posádky aut, třeba prostřednictvím události OI Sněžka 2021.

 

OI Sněžka 2021

 

P.S. Účast potvrdilo několik vyučujících, ale nebojte se o akci informovat i ostatní učitele a absolventy, aby nás jelo co nejvíce.

Další aktuality

Jak si vybrat magisterskou specializaci

Přidáno: 14.3.2024

Chystáš se na magistra na Otevřenou informatiku, ale tápeš, jakou si vybrat specializaci? Přijď na neformální Q&A, kde ti starší studenti a absolventi jednotlivé specializace představí! Zjistit více