OI Sněžka 2023

Zveme všechny studenty, učitele a absolventy našeho programu na tradiční neformální akci OI Sněžka! Výlet na Sněžku letos proběhne 3.–4. listopadu 2023 a kromě výšlapu na vrchol naší nejvyšší hory Vás čeká i posezení se spolužáky a vyučujícími. 

Program

  • Odjezd z Prahy je naplánovaný na pátek 3. 11. v odpoledních hodinách. Dopravu si každý zajišťuje sám, buď autem (ubytování má parkoviště) nebo hromadnou dopravou (doporučujeme spoj z Černého mostu do Pece pod Sněžkou v 16:45).
  • Ubytovaní budeme v Chatě Pod Studničnou: KČT - Chata Pod Studničnou klubu českých turistů (kct.cz), cena je 950 korun/noc s polopenzí.
  • V sobotu 4. 11. nás čeká výšlap na Sněžku. Vychází se v 10:00, věci si budete moct nechat v boudě a vyzvednou cestou zpátky. Návrat do Prahy je plánovaný ve večerních hodinách.
  • Doporučujeme vzít si s sebou dobré turistické boty a pohodlné trekové oblečení do nepohody!

Registrace

Všichni, kdo se chcete zúčastnit, vyplňte formulář do 27. 10. 2023. Až budeme mít seznam všech zájemců, můžeme se domluvit na společném odjezdu z nádraží nebo naplánovat posádky aut.

 

PS: Účast potvrdilo několik vyučujících, ale nebojte se o akci informovat i ostatní učitele a absolventy, aby nás jelo co nejvíce.

Další aktuality

Jak si vybrat magisterskou specializaci

Přidáno: 14.3.2024

Chystáš se na magistra na Otevřenou informatiku, ale tápeš, jakou si vybrat specializaci? Přijď na neformální Q&A, kde ti starší studenti a absolventi jednotlivé specializace představí! Zjistit více