Láká vás přijít s tím nejlepším HW/SW řešením pro ŠKODA AUTO a dostat příležitost na jeho realizaci včetně financí ve výši 10.000 EUR? Přijďte na dvoudenní hackathon SIMPLY CLEVER Ideas, který proběhne 6. a 7. prosince.
Okruhy, pro které budete generovat nové nápady:
Elektromobilita – aplikace, tepelný comfort, auto versus infrastruktura
Konektivita – komunikace auto x auto, auto x infrastruktura, aplikace v autě
Rozhraní člověk – stroj , stroj – člověk (HMI)
Kdy: 6. – 7. 12. 2019 Kde: Plynární 10, Praha 7, budova Visionary Kontaktní osoba: Tereza Navrátilová (Tereza.Navratilova2@skoda-auto.cz)
Těšit se můžete na vedení týmem expertů z řad Škodovky i mimo ní, doprovodné odborné přednášky, inspirativní speakery či profesní přípravu na prezentaci vymyšlených řešení. Přihlásit se je ideální s vlastním týmem, popřípadě individuálně!
Po celou dobu konání akce bude zajištěno občerstvení, přespání v budově také není problém, jen je potřeba si donést spacák.
Zpětná vazba je pro vyučující OI velmi důležitá, proto se i tento semestr koná OI Grill. Skrze dotazníky jsme sesbírali vaše názory na výuku, předměty i program OI jako takový. Společně se ve čtvrtek 20. 11. 2025 od 18… Zjistit více
Baví tě matematika a strojové učení? Slyšel jsi někdy o algotradingu a zaujalo tě to? Chceš si ověřit své schopnosti v soutěži, kde vítězné týmy mohou vyhrát celkem 100 000 Kč, a změřit síly se studenty z celé republiky… Zjistit více
Studentský spolek herních vývojářů oiSIDE zve studenty a akademické pracovníky na první dvoudenní Game Jam na půdě naší fakulty, během kterého budou mít účastníci za úkol v šibeničním termínu vytvořit hru na zadané téma… Zjistit více