Pozvánka na hackathon SIMPLY CLEVER Ideas

Láká vás přijít s tím nejlepším HW/SW řešením pro ŠKODA AUTO a dostat příležitost na jeho realizaci včetně financí ve výši 10.000 EUR? Přijďte na dvoudenní hackathon SIMPLY CLEVER Ideas, který proběhne 6. a 7. prosince.

Okruhy, pro které budete generovat nové nápady:

  1. Elektromobilita – aplikace, tepelný comfort, auto versus infrastruktura
  2. Konektivita – komunikace auto x auto, auto x infrastruktura, aplikace v autě
  3. Rozhraní člověk – stroj , stroj – člověk (HMI)

Kdy: 6. – 7. 12. 2019
Kde: Plynární 10, Praha 7, budova Visionary 
Kontaktní osoba: Tereza Navrátilová (Tereza.Navratilova2@skoda-auto.cz)

Těšit se můžete na vedení týmem expertů z řad Škodovky i mimo ní, doprovodné odborné přednášky, inspirativní speakery či profesní přípravu na prezentaci vymyšlených řešení. Přihlásit se je ideální s vlastním týmem, popřípadě individuálně!

Po celou dobu konání akce bude zajištěno občerstvení, přespání v budově také není problém, jen je potřeba si donést spacák.

Registrujte se na stránce https://skoda.avature.net/simplyclever.

Další aktuality

OI GAMEDEV CHALLENGE Summer[23]

Přidáno: 28.6.2023

OI SIDE, OI spolek herního vývoje, Vás zve na jejich první dvouměsíční game jam, OI GAMEDEV CHALLENGE Summer[23], který bude probíhat v červenci a srpnu, online na platformě itch.io.  Vyberete si ze seznamu nezvyklých… Zjistit více

Staň se OI Buddy!

Přidáno: 4.4.2023

V letošním školním roce se studenti OI mohou zapojit do programu OI Buddy. Program dává možnost uchazečům zjistit ty nejdůležitější informace o programu i studentském životě ještě před tím, než se zapíší do prvního… Zjistit více