Pozvánka na Škoda Day 2019

Zveme vás na Den otevřených dveří pro studenty vysokých škol – ŠKODA DAY 2019, který se proběhne v úterý 22. 10. a ve středu 23. 10. v Mladé Boleslavi. Letošní ročník bude zaměřený na nejnovější trendy týkající se témat elektromobility (22. 10.)umělé inteligence (23. 10.).

V rámci odborných přednášek, interaktivních exkurzí a workshopů se seznámíte s aktuálními tématy a nejnovějšími trendy ze světa výroby pohonů budoucnosti, digitalizace, vývoje vozů či AI. Nahlédnete pod pokličku výrobního procesu PHEV baterií, vyzkoušíte si práci s virtuální realitou nebo navštívite největší datové centrum v České republice.

Dle kapacit bude zajištěna doprava do Mladé Boleslavi, a to z Prahy, Brna, Ostravy, Liberce, Plzně, Košic, Hradce Králové, Pardubic a Zlína. V případě Ostravy, Zlína a Košic nabízíme i možnost ubytování a dopravu den předem.

Na akce je nutné se registrovat: