Pozvánka na Škoda Day 2019

Zveme vás na Den otevřených dveří pro studenty vysokých škol – ŠKODA DAY 2019, který se proběhne v úterý 22. 10. a ve středu 23. 10. v Mladé Boleslavi. Letošní ročník bude zaměřený na nejnovější trendy týkající se témat elektromobility (22. 10.)umělé inteligence (23. 10.).

V rámci odborných přednášek, interaktivních exkurzí a workshopů se seznámíte s aktuálními tématy a nejnovějšími trendy ze světa výroby pohonů budoucnosti, digitalizace, vývoje vozů či AI. Nahlédnete pod pokličku výrobního procesu PHEV baterií, vyzkoušíte si práci s virtuální realitou nebo navštívite největší datové centrum v České republice.

Dle kapacit bude zajištěna doprava do Mladé Boleslavi, a to z Prahy, Brna, Ostravy, Liberce, Plzně, Košic, Hradce Králové, Pardubic a Zlína. V případě Ostravy, Zlína a Košic nabízíme i možnost ubytování a dopravu den předem.

Na akce je nutné se registrovat:


Další aktuality

void* 2022

Přidáno: 29.4.2022

Zajímá vás, jaký výzkum během studia na OI můžete dělat? Chcete si už vybrat téma bakalářky nebo diplomky? Nebo jen si vyzkoušet letní brigádu ve škole? OI právě pro vás pořádá akci void*! Zjistit více