Prezentace magisterského programu Otevřená Informatika

V pondělí 24. února proběhnou prezentace magisterských programů FEL pro absolventy bakalářských programů, na které vás jejich zástupci seznámi se všemi programy FEL, zajímavými oborovými předměty, uplatněním absolventů a aspekty jednotlivých specializací. Otevřenou informatiku představí Ing. Miloš Prágr v čase 10:15 (T2:C3-340). Jestli patříte mezi studenty OI, prezentace vám pomůže se rozhodnout, jakou konkrétní specializaci si na magisterském stupni vybrat. Přijďte!

Pokud chcete získat informace přímo od studentů (nebo se vám nehodí termín celofakultních prezentací), můžete dorazit na neformální prezentaci magisterského OI, která proběhne den poté, 25. února od 16:30 v budově T2:C2-82 budovy FEL v dejvickém kampusu. Naši studenti vás seznámí s tím, jak probíhá výuka, které předměty je baví, co vás čeká u přijímaček, nebo jaké specializace patří mezi ty nejoblíbenější. Přijďte v přátelském prostředí u pití a svačiny zjistit, který směr je pro vás ten nejlepší. Sledujte událost na Facebooku pro aktuální informace.

Další aktuality

OI Sněžka 2022

Přidáno: 14.10.2022

Zveme všechny studenty, profesory a absolventy Otevřené informatiky na tradiční neformální akci OI Sněžka! Výšlap na Sněžku letos proběhne 25. - 26. listopadu 2022. A kromě výšlapu Vás čeká i posezení se spolužáky a… Zjistit více