Prezentujte OI na středních školách

Líbí se vám u nás na škole a chcete motivovat další studenty k tomu, aby nastoupili na OI? Domluvte si návštěvu na své střední škole. Ať už v rámci akce, která tam proběhne, nebo jako samostatnou návštěvu. Odměna za propagaci OI je 500 Kč. A pokud tam uděláš reklamu i fakultě, máš v kapse ještě 1 000 Kč. Na školu můžete jít maximálně ve dvou. Každý vyplňte svůj formulář. Po návratu vás poprosíme o krátké shrnuté návštěvy.

Přihlaste se skrze formulář kdykoliv až do konce března, kdy končí podávání přihlášek. S sebou od nás dostanete tiskoviny, propisky pro studenty a tričko pro sebe jako dárek.