Soutěž o návrh nového trička OI – prodlouženo do 25. října!

Soutěž uzavřena (hlasování probíhá zde).

Trička Otevřené informatiky už si zaslouží oprášit design. Vyhlašujeme proto soutěž o návrh nových triček, které budou studenti a studentky OI hrdě nosit v nadcházejících letech.

Pravidla

Do soutěže se může přihlásit kdokoliv ze stávajících studentů ČVUT, a to do 25. října 2019. Poté bude následovat hlasování, ve kterém si studenti OI zvolí svůj nejoblíbenější návrh. Autor vítězného návrhu získá stipendium ve výši 2 000 Kč. Není určený maximální počet návrhů na studenta, takže pokud vás políbí múza, klidně do soutěže přihlaste tolik návrhů, kolik chcete. Po ukončení hlasování budeme v kontaktu s autorem vátězného návrhu, abychom společně připravili podklady pro výrobce triček.

Pokyny

Základní varianta trička bude bílý potisk na tmavé látce. To proto, abychom mohli vyrobit různá barevná provedení, např. modrá trička, které poslouží k propagačním účelům (např. rozlišení skupin na Dni otevřených dveří). Připravte tedy návrh bílého potisku přední strany černého trička. Vzadu bude logo a web, to do návrhu zahrnout nemusíte. Máte raději barvy a chcete připravit pestrý potisk trička? Klidně navrněte barevnou variantu (s max. 5 barvami), která bude do soutěže zařazena. Počítejte ale prosím s tím, že pro účely propagace OI můžeme v budoucnu trička nechat vyrobit také v monochronním provedení.

Aby vám šla práce lépe od ruky, můžete využít tento template do Photoshopu. Jestli v tomto programu neumíte pracovat, klidně si stáhněte fotku obyčejného černého trička a návrh na něj připravte třeba v programu Canva, ve kterém to zvládne opravu kažý. Poslední možností je připravit jen samotný návrh bez umístění na tričku. V tomto případě ale bude těžší představit si výsledný produkt. Proto se přikláníme k předchozím možnostem :) A posíláme vám i loga OI v různých formátech, kdybyste je chtěli využít na přední straně.

⇒ Svůj finální návrh ve formátu .jpg / .jpeg. / .png / .pdf nahrajte do 25. října 2019 zde.

V případě jakýchkoliv dotazů piště na oi@fel.cvut.cz.