Staňte se lektory programovacího boot campu

Před začátkem semestru ve dnech 16. - 19. 9. 2019 proběhne Letní programátorský boot camp, který každoročně organizuje katedra počítačů FEL pro nově přijaté studenty. Cílem boot campu je připravit studenty s žádnou nebo malou znalostí programování ke studiu na FEL.Z kurzu si odnesou rozvinuté programátorské myšlení, osvojí si základy programování a získají vhled do řešení úloh, které je pak potkají ve výuce. Náplň kurzu s přehledem toho, co se studenti naučí, je detailně popsaná zde.

Stávajícím studentům OI chceme nabídnout možnost stát se lektory boot campu! Právě samotní studenti umí nejlíp předat své vědomosti a praktické know how dalším studentům – svým vrstevníkům, protože ještě neztratili kontakt s tím, jaké to vlastně na začátku bylo. Nepožadujeme kdovíjak pokročilé znalosti, stačí, že dáváte ve výuce pozor a rádi se podělíte o své zkušenosti.

Dle počtu přihlášených lektorů a časových možností si lektoři rozdělí výuku mezi sebou (cca 3 hodinami denně v daném termínu) a nemine je ani finanční odměna formou stipendia (výše rovněž záleží na počtu lektorů).

Jdete do toho? Napište koordinátorovi boot campu Ladislavu Serédi (seredlad@fel.cvut.cz) s předmětem „Chci být lektor boot campu“ a do kopie dejte Petra Váňu (vanapet1@fel.cvut.cz). Připište pár slov o sobě a my se vám co nejdřív ozveme.

Další aktuality

void* 2022

Přidáno: 29.4.2022

Zajímá vás, jaký výzkum během studia na OI můžete dělat? Chcete si už vybrat téma bakalářky nebo diplomky? Nebo jen si vyzkoušet letní brigádu ve škole? OI právě pro vás pořádá akci void*! Zjistit více