Staňte se lektory programovacího boot campu

Před začátkem semestru ve dnech 16. - 19. 9. 2019 proběhne Letní programátorský boot camp, který každoročně organizuje katedra počítačů FEL pro nově přijaté studenty. Cílem boot campu je připravit studenty s žádnou nebo malou znalostí programování ke studiu na FEL.

Z kurzu si odnesou rozvinuté programátorské myšlení, osvojí si základy programování a získají vhled do řešení úloh, které je pak potkají ve výuce. Náplň kurzu s přehledem toho, co se studenti naučí, je detailně popsaná zde.

Stávajícím studentům OI chceme nabídnout možnost stát se lektory boot campu! Právě samotní studenti umí nejlíp předat své vědomosti a praktické know how dalším studentům – svým vrstevníkům, protože ještě neztratili kontakt s tím, jaké to vlastně na začátku bylo. Nepožadujeme kdovíjak pokročilé znalosti, stačí, že dáváte ve výuce pozor a rádi se podělíte o své zkušenosti.

Dle počtu přihlášených lektorů a časových možností si lektoři rozdělí výuku mezi sebou (cca 3 hodinami denně v daném termínu) a nemine je ani finanční odměna formou stipendia (výše rovněž záleží na počtu lektorů).

Jdete do toho? Napište koordinátorovi boot campu Ladislavu Serédi (seredlad@fel.cvut.cz) s předmětem „Chci být lektor boot campu“ a do kopie dejte Petra Váňu (vanapet1@fel.cvut.cz). Připište pár slov o sobě a my se vám co nejdřív ozveme.