void* 2024

Další ročník void* je tu! Zajímá vás, jaký výzkum během studia můžete dělat? Blíží se vám výběr závěrečné práce? Nebo hledáte letní brigádu ve škole? Právě pro vás je akce void*! 

Třetí ročník akce void* se bude konat 16. května 2024 od 13:00 do 18:00 na Karlově náměstí. Na akci potkáte nejen spolužáky, ale i vyučující a výzkumníky z různých laboratoří, které se podílejí na výuce na FELu. Void* je primárně určený pro studenty druhých ročníků bakaláře a prvního ročníku magistra OI, KYRu, SITu a BIO, ale vítáni jsou všichni. 

A co od akce čekat? Kromě toho, že zjistíte, jaký výzkum se ve škole dělá, budete mít možnost domluvit si téma závěrečné práce, semestrálního projektu, letní stáže nebo dokonce částečného úvazku. 

Ani letos nebude chybět občerstvení! Aby se na vás ale dostalo, tak se předem registrujte. Oproti QR kódu z registrace dostanete klobásu a dokonce i pivo. A letos i v znovupoužitelných a zálohovaných kelímcích FEL. Proto vás prosím, abyste na akci měli připraveno 50 Kč. 

Registrujte se co nejdříve!

A přidejte si akci i do kalendáře!

Další aktuality

Staň se OI Buddy!

Přidáno: 18.4.2024

I letos se studenti Otevřené informatiky mohou zapojit do programu OI Buddy. Program dává možnost uchazečům zjistit ty nejdůležitější informace o programu i studentském životě ještě před tím, než se zapíší do prvního… Zjistit více

Jak si vybrat magisterskou specializaci

Přidáno: 14.3.2024

Chystáš se na magistra na Otevřenou informatiku, ale tápeš, jakou si vybrat specializaci? Přijď na neformální Q&A, kde ti starší studenti a absolventi jednotlivé specializace představí! Zjistit více