Získejte stipendium Valeo (do 15. října 2019)

Jsi nadšený do technologie, silný v matematice, fyzice či programování a zajímá tě vývoj samoříditelných aut? Požádej o VALEO CTU Scholarship v hodnotě 120 000 Kč! Je určeno studentům a studentkám magisterského stupně programů Otevřená informatika a Kybernetika a robotika, kteří jsou v prvním ročníku.

• Dvouleté stipendium ve výši 60 000 Kč za rok, vyplácené v měsíčních splátkách univerzitou*.
  • Příležitost získat zkušenosti během placené stáže ve VALEO R&D centru v Praze.
  • Příležist propojení diplomové práce s inovačními technologiemi ve Valeu.

Přihlášky o stipendium můžete podávat do 15. října 2019 na jana.kostliva@fel.cvut.cz.