Absolventi Otevřené informatiky získali ocenění UPE

Tomáš Jakab a Gustav Šourek získali v letošním roce prestižní stipendium Upsilon Pi Epsilon ve výši 2500 USD. To každoročně přiděluje výkonná rada Upsilon Pi Epsilon na základě žádostí podaných studenty bakalářského a magisterského programu. Žadatelé musí prezentovat své dlouhodobé profesní plány, studentské aktivity a také jejich přínos v regionální sekci organizace UPE.

Tomáš Jakab se věnuje strojovému vnímání na katedře kybernetiky, Gustav Šourek na katedře počítačů. Rozhovor s Tomášem Jakabem, který na ČVUT přestoupil z VUT v Brně, je k dispozici zde. O práci Gustava Šourka informoval elektronický magazín Dotyk.