Akce se bude konat 6. března 2023 od 18:00 v KN:E-328.
Chystáš se na magistra na OI a nejsi si jistý, jakou specializaci studovat? Přijď na neformální Q&A, které organizují starší magisterští studenti. Dozvíš se vše o jednotlivých specializacích, jaké jsou dobré předměty, nebo naopak na co si dát pozor.
Na Otevřené informatice nabízíme devět hlavních specializací: softwarové inženýrství, počítačové inženýrství, umělá inteligence, počítačové vidění a digitální obraz, kybernetická bezpečnost, datové vědy, bioinformatika, interakce člověka s počítačem, a počítačová grafika, které se dají doplnit až 12 vedlejšími obory (minory).
Constantin Kolomiiets, student 2. ročníku bakalářského programu Otevřená informatika, získal za svůj odborný článek ocenění Best Paper Award na letošním ročníku Computer Vision Winter Workshop, který se konal od 9. do… Zjistit více
Zpětná vazba je pro vyučující OI velmi důležitá, proto se i tento semestr koná OI Grill. Neváhejte proto vyplnit dotazníky, kde své názory na výuku, předměty i program OI jako takový můžete vyjádřit. Společně se pak… Zjistit více
Chystáš se na magistra na Otevřenou informatiku, ale tápeš, jakou si vybrat specializaci? Přijď na neformální besedu, kde ti starší studenti a absolventi jednotlivé specializace představí!
Zjistit více