Jak si vybrat magisterskou specializaci

Chystáš se na magistra na Otevřenou informatiku, ale tápeš, jakou si vybrat specializaci? Přijď na neformální Q&A, kde ti starší studenti a absolventi jednotlivé specializace představí!

Akce se koná ve středu 20. března 2024 od 18:00 ve Šrámkově posluchárně (KN:E-301). Starší studenti a absolventi Ti představí své specializace, nastíní průchod studiem a odpoví Ti na všechny otázky. Tak neváhej a přijď se zeptat na to, co tě zajímá!

Na Otevřené informatice nabízíme devět hlavních specializací: softwarové inženýrství, počítačové inženýrství, umělá inteligence, počítačové vidění a digitální obraz, kybernetická bezpečnost, datové vědy, bioinformatika, interakce člověka s počítačem a počítačová grafika, které se dají doplnit až 12 vedlejšími obory (minory).

Do magisterského studia si hlavně nezapomeň podat přihlášku, termín je 31. března 2024!

Další aktuality

void* 2024

Přidáno: 25.4.2024

Další ročník void* je tu! Zajímá vás, jaký výzkum během studia můžete dělat? Blíží se vám výběr závěrečné práce? Nebo hledáte letní brigádu ve škole? Právě pro vás je akce void*!  Zjistit více

Staň se OI Buddy!

Přidáno: 18.4.2024

I letos se studenti Otevřené informatiky mohou zapojit do programu OI Buddy. Program dává možnost uchazečům zjistit ty nejdůležitější informace o programu i studentském životě ještě před tím, než se zapíší do prvního… Zjistit více