Prezentace magisterských oborů proběhne 21. 3. 2019

Nevíte, na který obor se přihlásit po bakalářském studiu? Rádi vám pomůžeme se rozhodnout.

Ve čtvrtek 21. 3. 2019 vás zveme na prezentaci magisterských oborů Otevřené informatiky. Sejdeme se v 15:00 v Zengerově posluchárně (místnost KN:E-107 na adrese Karlovo nám. 13, budova E, 1. patro). Postupně se vám představí garanti všech našich oborů a popíšou, co vás čeká během studia, z jakých zajímavých projektů si můžete vybírat a jaké najdete profesní uplatnění jako absolvent právě jejich oboru. Po skončení prezentací bude samozřejmě čas i na vaše dotazy. Rádi na prezentacích uvítáme i studenty jiných programů a škol!

Přihlášky na náš studijní program můžete podávat až do 31. 3. 2019. Tak snad se uvidíme na přijímačkách.