Obsah

Názory studentů OI

Studentky a studenti OI prozradili, proč si vybrali právě náš program a proč jsou na své rozhodnutí hrdí. Přečtěte si zajímavé rozhovory nebo se podívejte na nová videa, která jsme pro vás natočili.

Video rozhovory

Petr Poliak byl na stáži v americkém Googlu, na diplomce spolupracuje s Avastem a po státnicích má jisté místo v londýnském Facebooku jako solutions engineer. Které předměty ho perfektně připravily na pohovor, v čem měl na stáži výhodu oproti fulltime zaměstnancům a jak vidí svoji budoucnost díky kvalitním základům z OI?

Na OI dostanete prostor pro svůj rozvoj v oblasti počítačových her, virtuální reality, umělé inteligence, zpracování obrazu i softwarového inženýrství. Jednou z ukázek, jak se studenti na Otevřené informatice realizují, je vítězný semestrální projekt VR hry, kterou vám představí studentka Isabella Skořepová.

Zvítězit s roboty na mezinárodní soutěži v USA? I to se vám může podařit během studia na OI. Jiří Kubík se díky praxi ve výzkumné laboratoři výpočetní robotiky podíval do Ameriky, sbírá cenná data pro svou závěrečnou práci a pracuje s 3D tiskárnou.

Rozhovory k bakalářskému programu

Rozhovory k magisterskému programu